День працівника культури та майстрів народного мистецтва

Поруч із Днем української писемності та мови також відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це – працівники музеїв, бібліотек, музичних шкіл, клубів, керівники та учасники мистецьких колективів,  а також ті, які просто люблять українську культуру.

9 листопада в Українському домі «Перемога» відбулися урочистості з нагоди професійного свята діячів культури. Вітання присутні приймали від Тернопільського міського голови Сергія Надала та начальника Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Василя Кармазіна.

Звертаючись до присутніх Сергій Надал, зазначив: «Протягом цього року ми не зменшили жодного гуртка, жодної секції, жодної культурної установи. Навпаки – вони фінансуються в більшому розмірі, ніж це було в попередніх роках, тому що вважаємо, що культура – це є скарб нації, який необхідно берегти, примножувати та передавати».

За активну участь у культурно-мистецькому житті міста були вручені подяки міського голови, подяки начальника управління культури і мистецтв, грамоти Департаменту культури, релігій та національностей облдержадміністрації та цінні подарунки кращим працівникам культури. Серед працівників ПК “Березіль” нагороди отримали директор Олег Слободянюк, заступник директора Петро Дець, зав.відділом з культурно-масової роботи Тарас Мірошниченко, режисер Анжела Федорів, балетмейстер ЗАТ “Сонечко” З.Бирда, звукорежисери Олександр Малютін та Зиновій Димидяк. Вітаємо!