МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ “ТаланТер”. 13 серпня.

З кожним роком в нашому місті стає дедалі більше талановитих обдарованих людей. Хотілося, щоб їх не тільки чули, а й бачили і пишалися тим, що живемо поруч з ними. Тому в цьому році за ініціативою Тернопільської міської ради розпочато новий мистецький проект «ТаланТер», завдяки якому тернополяни зможуть познайомитись з талантами рідного міста.

Так, 13 серпня 2015 р. о 18:00 в Українському домі «Перемога» вкотре відбувся концерт в рамках мистецького проекту «ТаланТер». Цього разу свої таланти тернополянам демонстрували: Ірина Хлистун, студенти ТНЕУ Софія та Надія Стельмах, Мар’яна Харкевич, солісти зразкового театру пісні «Мікс» Діана Бобринець, Світлана Гайда (керівники Леся та Борис Бурміцькі), тріо «Пшеничне перевесло», солісти народної вокальної студії «Шанс» Олеся Мала, Юлія Деркач (керівник Олег Крамар).

За правилами проведення проекту глядачі шляхом голосування обрали найкращий колектив, що візьме участь у святкування Дня Незалежності України та Дня міста. Переможцем стала народна вокальна студія «Шанс» (керівник Олег Крамар).

Також серед невеликої аудиторії глядачів (а їх в цей вечір було біля 10 осіб) був розіграний цінний подарунок від Тернопільської міської ради. Йогуртницю отримала пані Рожик Валентина Григорівна.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA